Nečekaná porucha v domácnosti? Volejte SSE Opraváře!

I tu nejlépe fungující domácnost občas zaskočí situace, ve kterých potřebuje pomoc šikovného odborníka. Možná to znáte i vy, snažíte se zasvítit, ale pojistky vytrvale odmítají poslušnost, plynový kotel hlásí poruchu právě tehdy, když venku pořádně mrzne, průvan vám zabouchne dveře, ale klíče zůstanou z druhé strany zámku.

Služby, které vám pomohou v situacích, kdy není nasnadě zdatný kutil ani šikovný soused, jsou skvělou možností, jak zvládnout rozličné nepředvídatelné události, které by vám mohly pokazit den.

Středoslovenská energetika, a. s., již nedodává svým zákazníkům jen elektřinu a plyn, ale v uplynulých letech zařadila do své nabídky také služby SSE Opravář a SSE Opravář PLUS, které pomáhají zákazníkům komfortně a pohodlně vyřešit nečekané havárie a poruchy v domácnosti.

SSE Opravář – rychlá pomoc již za jedno euro

Asistenční služba pro domácnosti SSE Opravář (za 1 euro měsíčně) vám nabízí pomoc elektrikáře i plynaře a dokonce i opravu plynového kotle. Výše jednorázové opravy, kterou SSE Opravář provede bezplatně, je ohraničena částkou 200 eur.

Pokud se rozhodnete pro službu SSE Opravář PLUS (za 1,90 eura měsíčně), zajistíte si i pomoc topenáře, instalatéra, sklenáře a zámečníka, který vám pomůže nejen s dveřmi od bytu či domu, ale také se zablokovanými dveřmi auta.

A studio portrait of a smiling mechanic working on a digital tablet and isolated on white

Služba SSE Opravář PLUS má stanovený finanční limit na jednorázovou opravu až 800 eur av případě potřeby máte nárok i na telefonickou právní konzultaci, zajištění náhradního ubytování a stěhovací služby.

Velkou výhodou obou variant je, že uvedený finanční limit se vztahuje na každou událost během roku a počet událostí za rok není omezen.

Asistenční linka SSE Opravář je dostupná nonstop, včetně víkendů a svátků. Stačí zavolat a operátor vám podle popsaného problému pošle profesionální technickou pomoc, která nejpozději do dvou hodin přijde a dá vše do pořádku.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Věděli jste, že kromě včel můžete chovat i čmeláky? Jak je v zahradě udržet?

Čím více užitečného hmyzu, tím lépe! A neplatí to jen u včel, ale i čmeláků, které dnes můžeme již také chovat v našich zahradách. V...

Zařizujeme garsoniéru nebo 5 tipů, jak vyzrát nad malým prostorem

Naklidit všechny funkce bydlení do jednoho pokoje může být výzva. Nebo i zábava. Záleží na úhlu pohledu. 1 Přizpůsobte ji svým potřebám Garsonka je velmi specifická...

Topte bez zimního plynu

Když se vás zima zeptá, co jste dělali v létě, můžete s klidným srdcem odpovědět, že jste zařizovali vytápění, které nebude závislé na zimním...

Potřebujete si zařídit kvalitní home office? A víte, že si ho celý můžete pořídit na jedno kliknutí?

Odpověď na otázku, zda má prostředí, ve kterém pracujete, vliv na vaši výkonnost a soustředění, je jasná: věda už dávno potvrdila, že tento faktor...

Nevěděla jsem si představit, že se najde muž hodný mé dcery: Tvrdohlavost mě v našem vztahu naučila jedno

Myslela jsem si, že se můj postoj změní tím, jak budou děti růst, ale situace se pouze zhoršovala. Čím více měli potřebu trávit čas...