Nečekaná porucha v domácnosti? Volejte SSE Opraváře!

I tu nejlépe fungující domácnost občas zaskočí situace, ve kterých potřebuje pomoc šikovného odborníka. Možná to znáte i vy, snažíte se zasvítit, ale pojistky vytrvale odmítají poslušnost, plynový kotel hlásí poruchu právě tehdy, když venku pořádně mrzne, průvan vám zabouchne dveře, ale klíče zůstanou z druhé strany zámku.

Služby, které vám pomohou v situacích, kdy není nasnadě zdatný kutil ani šikovný soused, jsou skvělou možností, jak zvládnout rozličné nepředvídatelné události, které by vám mohly pokazit den.

Středoslovenská energetika, a. s., již nedodává svým zákazníkům jen elektřinu a plyn, ale v uplynulých letech zařadila do své nabídky také služby SSE Opravář a SSE Opravář PLUS, které pomáhají zákazníkům komfortně a pohodlně vyřešit nečekané havárie a poruchy v domácnosti.

SSE Opravář – rychlá pomoc již za jedno euro

Asistenční služba pro domácnosti SSE Opravář (za 1 euro měsíčně) vám nabízí pomoc elektrikáře i plynaře a dokonce i opravu plynového kotle. Výše jednorázové opravy, kterou SSE Opravář provede bezplatně, je ohraničena částkou 200 eur.

Pokud se rozhodnete pro službu SSE Opravář PLUS (za 1,90 eura měsíčně), zajistíte si i pomoc topenáře, instalatéra, sklenáře a zámečníka, který vám pomůže nejen s dveřmi od bytu či domu, ale také se zablokovanými dveřmi auta.

A studio portrait of a smiling mechanic working on a digital tablet and isolated on white

Služba SSE Opravář PLUS má stanovený finanční limit na jednorázovou opravu až 800 eur av případě potřeby máte nárok i na telefonickou právní konzultaci, zajištění náhradního ubytování a stěhovací služby.

Velkou výhodou obou variant je, že uvedený finanční limit se vztahuje na každou událost během roku a počet událostí za rok není omezen.

Asistenční linka SSE Opravář je dostupná nonstop, včetně víkendů a svátků. Stačí zavolat a operátor vám podle popsaného problému pošle profesionální technickou pomoc, která nejpozději do dvou hodin přijde a dá vše do pořádku.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni ostatní sourozenci....

Věděli jste, že kromě včel můžete chovat i čmeláky? Jak je v zahradě udržet?

Čím více užitečného hmyzu, tím lépe! A neplatí to jen u včel, ale i čmeláků, které dnes můžeme již také chovat v našich zahradách. V...

Šikovná Janka má práci snů. Jak se dostala do hollywoodské produkce filmů?

Začněme od začátku. Jak se dívka, která studuje v Nitře žurnalistiku, dostane do Spojených států? Studium tam není sice nemožné, ale poměrně finančně náročné,...

Jak uchytit televizor na zeď? Držáky Ekon přinášejí jedinečné možnosti!

Uchytávání televizorů na zeď se dnes těší velké oblibě. Benefitem je skutečnost, že takové řešení nezabírá mnoho prostoru, umožňuje plně využít výšku místnosti a...

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní ranní ledové...