Jak uchytit televizor na zeď? Držáky Ekon přinášejí jedinečné možnosti!

Uchytávání televizorů na zeď se dnes těší velké oblibě. Benefitem je skutečnost, že takové řešení nezabírá mnoho prostoru, umožňuje plně využít výšku místnosti a také je velmi estetické. Pokud se pro něj rozhodnete i vy, základem je výběr kvalitního držáku TV. Proč se vyplatí uvažovat nad produkty značky Ekon?

Při výběru držáku na televizi je třeba znát několik důležitých parametrů. V první řadě musíte vědět, jakou má hmotnost. Na základě ní pak umíte vybrat verzi s adekvátní nosností. Dalším podstatným údajem je VESA standard, který hovoří o rozteči upevňovacích otvorů na televizoru. U moderních zařízení se můžete často setkat například s VESA 400 x 400 mm.

Proč držáky Ekon?


Ekon Home Partner je dceřiná společnost italského výrobce SBS s více než 20letou historií. Zaměřuje se na výrobu audio a video kabelů, adaptérů, dálkových ovladačů, ale také vysoce kvalitních držáků televizorů. Má vlastní tým vývojářů, kteří se specializují výhradně na dimenzování a optimalizaci jednotlivých držáků, aby splňovaly ty nejpřísnější standardy.

Pokud tedy hledáte maximální kvalitu spojenou s elegancí, držáky TV Ekon budou pro vás tou správnou volbou.

Fixní versus nastavitelné držáky na TV

Při výběru držáku na televizor si musíte ujasnit, zda budete potřebovat fixní nebo nastavitelný. V produktovém portfoliu Ekon naleznete několik modelů, které se liší svými možnostmi.

Hlavní výhodou fixních držáků je jednoduchá konstrukce. Díky ní může být televizor od stěny vzdálen jen 2 cm. Nijak tak nebude zasahovat do prostoru a se stěnou vytvoří téměř jednolitý celek. Takové řešení se hodí zejména do elegantně zařízených moderních prostor.

Fixní držáky se nedají nijak posouvat nebo naklápět. Vhodné jsou tak na místa, kde televizor vždy sledujete jen z jednoho místa a nemáte potřebu jej přizpůsobovat jiným sledovacím úhlům.

A man with a remote control in his hand switches channels on the TV

Nastavitelné držáky na TV

Společnost Ekon vyrábí několik nastavitelných držáků TV. Jednodušší verzí jsou modely, které se nastavují kolem horizontální osy. Tedy, lze naklápět směrem nahoru a dolů. Tuto vlastnost využijete například v případě, že chcete televizor sledovat z postele. Jednoduše si ho naklopíte tak, abyste na něj bezvadně viděli. V produktovém portfoliu naleznete také držáky umožňující vertikální nastavování polohy televizoru.

Pokročilejší verzí jsou modely dovolující televizor naklápět nejen kolem horizontální, ale také vertikální osy. Tedy, zprava doleva a opačně. Tento pohyb je možný díky speciálnímu dvojitému ramenu, které lze vysouvat do různých vzdáleností od stěny.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení, se v...

Pokud máme pořádek ve financích, jsme rozvážnější

Jak ovlivňuje naše reakce fakt, že nemáme pořádek ve financích? Vytváří to neklid, nespokojenost a stres, protože nám mozek neustále někde na pozadí vysílá signály,...

I přes ruskou invazi na Ukrajinu při výběru plynového vytápění stále rozhoduje cena

Noví odběratelé zemního plynu se rozhodli pro tento typ vytápění svého rodinného domu hlavně kvůli jeho cenové dostupnosti. Potvrdily to výsledky průzkumu, který pro...

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní ranní ledové...

6 druhů ovoce, které si vypěstujete i v květináči

Bohatá úroda sladkého ovoce nemusí pocházet jen z ovocného sadu či zahrady. Mnohé ovocné druhy si jednoduše vypěstujete i na malé sluneční terase či...